Емаус-Оселя отримає авто!

Опубліковано:

«Спільнота взаємодопомоги «Оселя» – це громадська непри­буткова організація, яка працює з безпритульними людьми. Раніше ми повідомляли, що “оселяни” потребують нову вантажівку і сьогодні їм вдалося зібрати на неї гроші.

Спільнота “Емаус-Оселя” – організація, яка працює з безпритульними, встановила близько 30 контейнерів по Львову, де всі охочі можуть залишити речі для малозабезпечених людей. Частину зібраних речей “оселяни” віддають до благодійних крамниць, які розташовані на вул. Угорська, 2, що в Сихівському районі, та на вул. Івана Франка, 53А у Винниках, а за виручені кошти купують їжу для безпритульних.

Стара вантажівка, яка забирає ці речі, вийшла з ладу, тому у вересні на платформі Спільнокошт створили ініціативу по збору грошей. 

Для того, щоб організація могла придбати нове авто, треба було зібрати 200 200 грн. Тоді фонд “Відродження” подвоїв би кошти.

Сьогодні вночі, у спільноті повідомили, що доброчинці зібрали потрібну суму. Тепер фонд Відродження подвоїть кожну гривню і “Емаус-Оселя” отримає потрібну вантажівку.

Це був надзвичайно надихаючий марафон, оскільки наші жертводавці це звичайні львів’яни, які за нас вболівають, це не якісь бізнесмени, хоча серед них також є бізнесмени, які бачать нашу роботу, розуміють її потрібність для міста і соціальну і екологічну її складову і нам надзвичайно приємно завжди відчувати фідбек нашої роботи.
Хочу подякувати всім, хто підтримав нас і не важливо якою сумою, бо люди дужі різні суми переказували, але важлива не сума, а справа, яку ми усі разом зробили.

Ми достроково назбирали 200 тисяч і надзвичайно раді, тому що ці кошти подвоїть фонд “Відродження”. Але якщо ми назбираємо більше, бо в нас ще 17 днів, то у нас буде можливість купити краще авто“, – ділиться керівниця спільноти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 20 років поспіль «Цукерня» на вулиці Чукаріна збирала маленьких ласунів, втім заклад змушений припинити роботу

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ