Відвідайте теплицю Рерінга і отримайте електросамокат

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

З 26 до 31 серпня у Львові відбудеться ювілейна 10 Майстерня міста – це щорічна подія у Львові, де можна навчитися чогось нового та гарно провести час.

Цього року захід відбудеться під гаслом «Будуємо зв’язки, бо нам тут жити». У програмі 24 події на 9 локаціях. У 2021 році події будуть об’єднані у квест, а переможець отримає приз – електросамокат.

Умовами є реєстрація участі і відвідини воркшопів, лекцій, обговорень та екскурсій. Також важливими є похід на чотири заходи: це реновація бетонних горщиків у Горіховому гаю, створення сенсорного саду для тварин біля ЛКП «Лев», майстрування парклету, який дасть початок створенню Зеленої лінії на Личакові і перетворення простору біля теплиць Рерінга у парку «Залізна Вода» на корисні грядки та сади.

Учасник мусить відвідати хоча б одну із 4 локацій, а також бути активним соцмережах і на активностях Майстерні.

Зазначимо, що у програмі є легенда карти, яка допоможе учасникам зрозуміти, який формат має кожна подія, та час і місце проведення.

Умови участі у квесті:

 1. Зареєструватися у спеціальній формі, яка розміщена на сторінці події та за посиланням.
 2. Відвідати не менше одного заходу з позначкою🛠(молоток та викрутка)
 3. Зробити мінімум 1 сторіс у Instagram та згадати @maisterniamista або залишати коментар та фото про відвідування заходів ММ’21 під щоденним постом з програмою у Facebook.
 4. У порожні клітинки карти квесту (її можна отримати на локації) вклеювати отримані наліпки від волонтерів або організаторів.
 5. Записатись у список відвідувачів (організатори стежитимуть за старанністю гостей на події).
 6. Надіслати організаторам фото своєї карти у вказаний час 30-го серпня. Після підрахування балів, наступного дня буде озвучене ім’я переможця.
 7. Переможець отримає головний приз Майстерні міста – електросамокат від IT-компанії Intellias.

  Деталі участі у події можна знайти на сторінці події у Facebook та Instagram.

  Додамо, що на одній з локацій також можна буде виграти велосипед. Для участі в розіграші потрібно зовсім мало – зареєструватись за посиланням та прийти на локацію.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівчан, які захоплюються мистецтвом, кличуть на подію!

   

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ