Відомий турецький хірург знову провів безкоштовні операції в Чорнобильській лікарні

Опубліковано:

Турецький хірург Хакан Агір спільно із командою Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру знову провели безкоштовні консультації та операції маленьким пацієнтам. Про це повідомили, у прес-службі лікарні.

Під час свого візиту в Україну турецький хірург відвідав Західноукраїнський дитячий медичний центр, що на вул. Дністерській. У лікарні він пробув лише один день, але спільно з львівськими спеціалістами провів 40 консультацій та прооперував трьох пацієнтів із пластичними вадами обличчя та інших ділянок тіла.

“З деякими дітьми ми знайомі, адже вони прийшли на наступний етап хірургічного лікування. Але більшість пацієнтів вперше потрапили на огляд. До нас звертаються діти із вродженими вадами голови, обличчя та шиї, з новоутворами складної черепно-лицевої локалізації, зі судинними мальформаціями тощо”, – розповів дитячий хірург Орест Лешневський.

Хакан Агір – професор пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії, Доктор медичних наук. Член Європейських рад пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії .

Нагадаємо, Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, відомий у народі як Чорнобильська лікарня, розташований у Львові на вул. Дністерській, 27. Тут щороку допомогу отримують понад 200 онкохворих дітей. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чорнобильській лікарні лікують хлопчика зі СМА

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ