У Чорнобильській лікарні лікують хлопчика зі СМА

Опубліковано:

У Західноукраїнському дитячому медичному центрі 17-річний пацієнт лікується від СМА. Про своє захворювання хлопець знає зі 7 років. Проте специфічне лікування із застосуванням сучасних препаратів від цієї хвороби хлопець почав отримувати тільки нещодавно, коли потрапив до лікарні.

У відділення реанімації хлопець потрапив у важкому стані. Його одразу під’єднали до апарату ШВЛ, без якого Максим не може дихати.

Команда Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру озробила план лікування Максима, який поєднує спеціалізовану медикаментозну терапію, лікувальне харчування та заняття з реабілітологами.

Попри хворобу Максим ще донедавна був активним та допитливим хлопцем. Його цікавить комп’ютерна техніка, як багато хлопчаків він мріє у майбутньому програмувати і створювати власні ігри. Але хвороба забрала цю можливість: важка недуга майже знерухомила Максима, а найгірше – спричинила важку дихальну недостатність.

“У лікуванні СМА дуже важливою є вчасна діагностика та ранній початок терапії. Це запобігає багатьом ускладненням та значно поліпшує якість життя таким пацієнтам. Тому ми намагаємо повсюди розповідати про цю хворобу, доносити до суспільства інформацію про доступні методи боротьби з нею, і загалом робити усе, щоб не залишати батьків СМА-пацієнтів один на один з тяжкою хворобою”, – підкреслила педіатриня лікарні Марта Шеремет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У вересні сихівчанки щосуботи можуть безкоштовно зробити мамографію

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ