Вчитись не пізно: університет для пенсіонерів

Опубліковано:
ЛМР

Благодійна організація «Благодійний фонд «ЛЕТС ХЕЛП» запустила новий соціальний проєкт у Львові – університет третього віку «Протон». Це інноваційний проект, що має на меті надати можливість безбар’єрного доступу до неформальної освіти людям у віці 60+. Слухачами університету можуть бути люди похилого віку, що мають статус пенсіонера.

«Мета цього проєкту — покращення якості та тривалості життя людей пенсійного віку шляхом впровадження культури навчання впродовж всього життя, розвитку діалогу між поколіннями. Проєкт є неприбутковим та функціонує на волонтерських засадах», – розповідають організатори.

Проєктом передбачено проведення просвітницьких та навчальних курсів, різноманітних заходів з дозвілля та культурно-масових заходів. Студенти із запропонованих предметів можуть обрати три предмети у формі лекцій, одне практичне заняття та одне спортивне або творче заняття. 

Протягом першого семестру понад сто студентів отримали нові знання та навики з вивченням мов, економіки, комп’ютерної грамотності, основ здорового способу життя, творчих занять тощо. Навчання для студентів безкоштовне. Другий семестр триватиме з кінця січня до травня 2022 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вік живи, вік учись” – університет для пенсіонерів

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ