“Вік живи, вік учись” – університет для пенсіонерів

Опубліковано:

Фото: ЛМР

 

Це інноваційний проєкт, що має на меті надати можливість безбар’єрного доступу до неформальної освіти людям у віці 60+. Щоб записатися на навчання, яке розпочнеться 1 жовтня, необхідно заповнити реєстраційну форму.

«Мета цього проєкту — покращення якості та тривалості життя людей пенсійного віку шляхом впровадження культури навчання впродовж всього життя, розвитку діалогу між поколіннями. Проєкт є неприбутковим та функціонує на волонтерських засадах», – розповідають організатори.

Як зазначають організатори, проєкт передбачає проведення просвітницьких та навчальних курсів, різноманітних заходів з дозвілля та культурно-масових заходів. Слухачі матимуть змогу обрати три предмети, які захочуть вивчати протягом двох семестрів: осінній – з жовтня до грудня та весняний – з лютого до травня. Окрім цього, для людей, які мають бажання вести власну справу та займатись підприємництвом можуть отримати нові знання на програмі «Бізнес та підприємництво».

“Навчання буде проходити в форматі офлайн, тобто ми в першу чергу орієнтуємось, на те, щоб студенти  фізично збирались. Звичайно, коли ми будемо в «червоній» карантинній зоні, то будемо працювати дистанційно. Зустрічі будуть відбуватися там, де буде зручно викладачам, які проводитимуть лекції. Зараз є домовленість з кількома бібліотеками та з університетом “Львівська Політехніка”, – прокоментував регіональний представник проєкту Павло Ковель.

Додамо, що буде можливість обрати один із двох напрямків навчання: індивідуальний (включатиме в себе будь-які три лекційні предмети, які цікавитимуть студента) та підприємництво (лекторами будуть тренери-бізнесмени з Києва, лекції яких будуть  відбуватись офлайн). 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівські майданчики без освітлення, неякісне покриття та секції для дітей – ключові теми громадської дискусії

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ