Як вберегти меморіальну таблицю Олександра Ємця від голуб’ячого посліду?

Опубліковано:

Львів’яни помітили, що меморіальна таблиця Олександру Ємцю, яка встановлена майже 10 років тому, потерпає від голубів. Допис-спостереження із відповідним фото розмістили у соцмережах.

Як захистити табличку від забруднення і птахів – виявляється, що цим питанням переймаються і у Центрі Довженка, на фасаді якого встановлений портрет політика, який свого часу представляв сихівський округ у парламенті. Таблицю оперативно почистили після нашого звернення, а керівниця Центру Марта Іванишин зізнається, що тримати в чистоті пам’ятку важко і навіть просить сихівчан допомогти з ефективними ідеями, які б допомогли вирішити проблему.

Таблиця розміщена в такий спосіб, що там немає накриття, тому ми думали над кількома варіантами того, як її мити. Загалом таблицю чистять кожного місяця, для цього використовували навіть спеціальну техніку, вишки, але робити це важко, особливо у літній період. Чистити таблицю кожного дня ми не можемо навіть фізично, тому якщо в когось є цікаві ідеї, як зберегти пам’ятку в чистоті ми були б раді їх почути. Зокрема, одним із варіантів вирішення проблеми є такий, що коли буде робитися фасад у Центрі Довженка, просто перемістити таблицю на одну з колон, але це потребуватиме публічного обговорення.”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До 100-ліття з народження Віктора Чукаріна у Львові створять мурал

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ