До 100-ліття з народження Віктора Чукаріна у Львові створять мурал

Опубліковано:

Львівські депутати прийняли рішення створити мурал на честь відомого львівського гімнаста Віктора Чукаріна. Наразі ще невідома локація, де створять новий стінопис, проте депутатська комісія культури, молоді, спорту та зовнішніх зв’язків підтримала рішення виділити 375 тис. гривень на його створення.

Віктор Чукарін – гімнаст, 11-разовий олімпійський чемпіон, в’язень німецьких концтаборів №10491, донеччанин та іменинник. 9 листопада цього року світ спорту відсвяткував 100 років з народження дивовижної людини в честь якої названо одну з вулиць Сихівського району.

Авторами ідеї створення пам’ятного муралу є депутати Володимир Гой та Ольга Посипанко. Попередньо Ольга Посипанко звернулась до мера Львова із закликом змінити напис на надгробку гімнаста, адже він досі російськомовний, детальніше за посиланням.

“Для нас дуже важливо відзначати величні для України постаті та їх популяризувати. Зокрема, це Квітка Цісик – видатна співачка, походженням з України та Віктор Чукарін – славетний український спортсмен, патріот, який прославив Україну на весь світ. Це неймовірно круто, що місто Львів вшановує пам‘ять таких видатних постатей, які прославляли Україну на світовому рівні,” – прокоментувала голова комісії культури, молоді, спорту та зовнішніх зв’язків Лейла Мелесова-Вальчак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Свята близько: де на Сихові купити ялинку?

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ