Важкопоранені бійці у Львові потребують допомоги

Опубліковано:
Укрінформ

Львівські волонтери просять допомоги в зборі коштів та речей першої потреби для бійців, які проходять лікування в Львівському військовому госпіталі. Для усіх, хто хоче доєднатись до збору коштів, є відкритий рахунок: 4149 6293 5643 3300.

Волонтери військового госпіталю опікуються пораненими бійцями та медперсоналом, аби процес лікування був максимально ефективним і комфортним для усіх.

“На жаль, війна породжує все нові і нові потреби, і такі, які дійсно потрібні, які не можна відкласти на потім. Медики з передових лікарень просять закупити апарати для фіксації переломів кінцівок (АЗФ), розвідники взамін розбитої вже очікують на нову машину, яка їде з Європи, хірурги просять комплектуючі для апаратів, і це тільки самі першочергові потреби”, – розповіла волонтерка Наталія Арестова

За словами волонтерки, в шпиталі також необхідно замінити спалені праски, чайники, пральні машини, оплатити нові картриджі до принтерів, мийні засоби для посудомийок, замки, змішувачі, подовжувачі, трійники, блоки зарядки, папір А4, туалетний папір, вологі серветки, пелюшки, памперси тощо. 

Додамо, що волонтери військового госпіталю допомагають пораненим з виготовленням нових паспортів, які були втрачені в боях. Вже зробили 42 нових паспорти громадянина України. Один паспорт коштує 600 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові заселили модульне містечко для переселенців.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ