На Сихові заселили модульне містечко для переселенців

Опубліковано:
Роман Кайман

На Сихові відкрили нове модульне містечко для переселенців, на сьогодні це уже третя локація в місті, де внутрішньо переміщенні українців знайшли тимчасові власні домівки. Сихівське містечко є найбільшим у Львові, наразі тут уже проживає близько 300 людей із Маріуполя, Луганська, Краматорська, Херсона та інших зон активних бойових дій.

Модульне містечко Поліс Марії розташовано на ділянці Молитовного дому, що належить Згромадженню Отців Салезіян Св. Івана Боско, УГКЦ. За словами мерії Львова, представники церкви висловили бажання взяти містечко під свою духовну опіку та стати його патронами.

В сихівському модульному містечку передбачена мобільна кухня, де мешканці зможуть не лише підігріти їжу, а й приготувати її власноруч. Також на території містечка облаштували спортивний та дитячий майданчики.

Додамо, що львівські модульні будиночки є подарунком Україні від польського уряду за сприяння Міністерства розвитку громад та територій. Львів забезпечує їх комунікаціями, а саме водопостачанням, світлом та каналізацією. Також місто відповідає за організацію побуту, прибирання і благоустрою та гарантує безпеку на території “Поліса Марії”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переселенці, гуманітарка і зустрічі з письменниками: чим в час війни живе Центр Довженка.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ