В УКУ створили стипендіальний фонд імені захисника Дмитра Сливки

Опубліковано:
Фото: УКУ

З початком повномасштабної війни, випускник УКУ, фізичний реабілітолог та ерготерапевт Дмитро Сливка пішов добровольцем на фронт та став на захист України від російських загарбників. Незадовго до своєї загибелі захисник склав заповіт, у якому попросив щоб у разі його смерті виплати від держави спрямували на створення фонду для навчання студентів УКУ. Університет створив стипендіальний фонд імені Дмитра Сливки.

Дмитро Сливка – випускник магістерської програми з фізичної терапії та ерготерапії Українського католицького університету.  Ще під час навчання в УКУ Дмитро почав працювати ерготерапевтом та фізичним реабілітологом у “Джерелі”, був частиною команди Раннього втручання. 

З початком повномасштабного вторгнення, у квітні 2022 року, Дмитро Сливка як доброволець став на захист України. Це був його свідомий та рішучий вибір. Спочатку перебував на Сумщині, згодом на Запорізькому напрямку, а далі під Авдіївкою – саме там, під час бою 18 лютого 2024 року Герой загинув. Йому було всього 27 років. 

Коли ситуація на фронті погіршилася за кілька місяців до смерті Дмитро написав заповіт. Він попросив, щоб у разі його смерті виплати від держави спрямували на створення фонду для навчання в Українському католицькому університеті. Про це знали лише рідні. Через бюрократію невідомо, чи вдасться отримати ці гроші, але вони сподіваються виконати його бажання. 

У пам’ять про полеглого Героя, Український католицький університет із Фундацією УКУ в США започаткували іменний стипендіальний фонд на честь полеглого Героя. Для дружини захисника, Дзвенислави Римар, новина про іменний фонд Дмитра, як випускника УКУ, має велике значення, бо це було його бажання і його ідея нарешті знайшла втілення.

Ви можете допомогти виконати заповіт Героя – зібрати сталий фонд (ендавмент), який дозволить генерувати стипендію імені Дмитра Сливки та покривати витрати на навчання студентів УКУ щороку. Скласти пожертву на стипендійний фонд імені Дмитра Сливки ви можете за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “І хочеться, щоб пам’ять про нього не згасала”: відбулась презентація фільму пам’яті до річниці загибелі Віктора Петрова

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ