В Україні запрацювала платформа з пошуку зниклих дітей

Опубліковано:
Інформатор

1 серпня запрацював державний портал розшуку дітей “Діти війни”. Така платформа допомагатиме батькам та правоохоронцям збирати інформацію про дітей, які постраждали під час війни, зникли безвісти або були незаконно депортовані до Росії.

Про це на своїй сторінці повідомила Дарʼя Герасимчук, радниця-уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації.

Платформа “Діти війни” має дві основні функції:

  1. Інформувати: «Діти війни» — це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни росії проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), та тих, кого вдалося розшукати й врятувати. Кількісні показники щодня оновлюють правоохоронні органи (Національна поліція та Офіс Генпрокурора), а також Національне інформаційне бюро.
  2. Допомагати розшукувати дітей: «Діти війни» — дозволяє зв’язатися з правоохоронними органами.

«Цей портал створено як інструмент пошуку дітей, їх порятунку та визволення з місць примусового переміщення чи депортації. Інформація, розміщена тут — це наочне свідчення геноциду українських дітей та злочинів проти людяності, які армія росії щодня здійснює проти українського народу, — розповідає Дарʼя Герасимчук.

Додамо, що кількість постраждалих від воєнних дій дітей зростає. Станом на 1 серпня відомо про 693 поранені дитини, 358 загиблих, 203 зниклих безвісти й щонайменше 5754 нелегально депортованих до Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові стартує четвертий курс безкоштовного вивчення української мови

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ