У Львові стартує четвертий курс безкоштовного вивчення української мови

Опубліковано:

Від сьогодні, 1 серпня, охочих покращити свої знання української мови чекають на четвертому потоці всеукраїнського мовного проєкту «Єдині». В Сихівському районі заняття проводять у WIKI бібліотеці та в бібліотеці №43. Розмовні клуби безплатні, проте реєстрація обов’язкова.

Четвертий курс буде особливим, адже він присвячений 31-й річниці незалежності України. Організатори підготували аудіоматеріали для кращого засвоєння знань, спеціальні відзнаки для найактивніших учасників та Friendly-чати для спілкування українською у вузькому колі.

Заняття в бібліотеці #43 на Стрийській проводять щовівторка о 18:00, а в WIKI на проспекті Червоної Калини, 58 розпочинаютьсь щоп’ятниці о 18:00.

“Єдині” – це 28 днів підтримки у переході на українську мову. Протягом навчання учасники щодня отримують завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр, беруть участь у вебінарах та розмовних клубах.

Нагадаємо, що кожного разу сихівський філіал розмовного клубу долучає нових осіб, які бажають вивчати українську мову або поглибити свої знання. На учасників чекають цікаві заняття з вправами для розвитку мовлення, обговорення актуальних тем разом з модераторами проєкту і живе спілкування з однодумцями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обід згідно з розкладом: водій тролейбуса №24 пішов на обід, не попередивши пасажирів

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ