В 8-лікарні медики допомогли 18-літній дівчині повноцінно ходити

Опубліковано:
Перше територіальне медичне об’єднання Львова

В лікарні святого Луки (колишня назва – 8-ма клінічна лікарня) провели оперативне втручання пацієнтці Насті, яка народилась з коротшою на декілька сантиметрів правою ніжкою. Вкорочення нижньої кінцівки на 4 сантиметри діагностували в дитини ще в віці 3 місяців.

З дитинства дівчина відвідала велику кількість консультацій, носила спеціальне ортопедичне взуття та компресор. Дівчина не могла нормально займатись спортом та навіть ходити. З часом її почали турбувати болі в хребті. Через це Настя й наважилась на складне тривале лікування.

“Ортопед-травматолог лікарні святого Луки, кандидат медичних наук Назар Гнатейко спільно з професором кафедри травматології, ортопедії та ЛНМУ ім. Данила Галицького Олександром Корольковим виконали складне втручання, під час якого у кістку встановили апарат, що буде її розтягувати. Цей процес триватиме шість місяців. Таким чином на місці розтягнення наростатиме кісткова тканина, яка згодом виконуватиме функції здорової кістки”, – зазначили в пресслужбі Першого МТО Львова.

В лікарні зазначили, що оперативне втручання тривало близько 2,5 годин та пройшло успішно. На сьогодні пацієнтка знаходиться під динамічним спостереженням медиків та уже ходить з допомогою милиць і займається лікувальною фізкультурою.

Зараз їй здійснюють перев’язки та розпочали етапну дистракцію, тобто за допомогою апарату повільно розтягують кістку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Чорнобильській лікарні пересадили нирку 4-річному хлопчику.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ