Урок без дошки: тренінг для вчителів

Опубліковано:

Фото: Інститут Суспільних Ініціатив

 

Сихівських вчителів запрошують взяти участь у тренінгу “Симуляційні ігри як інноваційний інструмент до підвищення фахової майстерності вчителів. Модель ООН ”, який відбудеться у Lviv Open Lab (проспект Червоної Калини, 58). Для участі необхідно зарєструватись за посиланням

В рамках конкурсу соціально-культурних проєктів “Зробимо Львів кращим” ГО “Гільдія вчителів” проведе тренінг для вчителів, які навчають учнів 7-11 класів. Тренінг відбуватиметься з 24-го вересня до 9-го жовтня та матиме три етапи. Симуляційні ігри – це можливість зацікавити учнів навчатися, заохотити їх до ініціативності, покращити екологічну грамотність і здоровий спосіб життя, соціальну та громадянську компетентність.

За допомогою симуляційних ігор можемо навчити дітей тих речей, які вони не можуть опанувати на звичайному рівні: уроки, лекції і т.д. Це можливість для учнів поринути у неоднозначні суперечливі ситуації, які заставляють їх мислити стратегічно та приймати важливі рішення,”- ділиться Ірина Коропецька, членкиня “Гільдії вчителів”.

Перший етап включатиме в себе теоретично-практичну ідею: спікери розповідатимуть про те, яким чином працюють ігри, а пізніше вчителі на практиці це перевірять. Другий етап: вчителі у школах протягом певного часу повинні зібрати команду учнів 8-11-их класів і підготувати дітей до самої гри. Учні в кінці гри видають резолюцію та певний фідбек цього дня. І третій етап – це урочисте нагородження команд, приурочене до Всесвітнього дня ООН, які пройшли тренінг.

Зі слів засновника ГО “Інститут Суспільних Ініціатив” Тараса Репицького, який десятки разів проводив подібні тренінги, резолюції виходять дуже цікавими саме в учнів, адже неможливо передбачити яким їхній фідбек.

По завершенню тренінгу учасники отримають сертифікат про підвищення кваліфікації. Нагадаємо, що для участі необхідно зарєструватись за посиланням. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скейт-парк, клас просто неба, зона відпочинку. Громадський бюджет 2021

Сихів Медіа