У WIKI бібліотеці стартують курси англійської мови для сихівчан

Опубліковано:

Мережа Центрів Едукації разом з English HUB Lviv розпочали набір на безкоштовний курс англійської мови для початківців на Сихові. Цей курс спрямований на отримання базових знань з англійської мови, а також навичок вільного спілкування.

На курсі організатори обіцяють студентам вивчити граматику  (To be, Present Simple, There is/are, дієслова дії, займенники, тощо), збагатити свій словниковий запас (теми: країни та національності, міста, хобі, сім’я, опис себе), а також навчитись підтримувати базовий діалог.

“Наша місія полягає в розвитку неформальної освіти, особистого і професійного росту дорослих. Ми реалізовуємо концепцію “Lifelong Learning”, що означає можливість навчання протягом всього життя. Ми віримо, що навчання не повинно закінчуватися після школи або університету, і має бути доступним для всіх дорослих”, – розповідає менеджерка Соломія.

Дати проведення курсу:

  • 19 вересня, вівторок
  • 21 вересня, четвер
  • 23 вересня, субота
  • 26 вересня, вівторок
  • 28 вересня, четвер.

30 годин практичного навчання відбуватиметься офлайн в WIKI бібліотека (просп. Червоної Калини, 58)

Деталі участі та реєстрація на курс – за посиланням.

Проєкт впроваджується Мережею Центрів Едукації та Інститутом міста у рамках ініціативи “Мери за економічне зростання”, що фінансується ЄС та впроваджується ПРООН”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівський “Розсадник” запрошує на суботник

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ