Сихівський “Розсадник” запрошує на суботник

Опубліковано:

У суботу, 16 вересня з 11:00 до 17:30 усіх львів’ян та гостей міста запрошують долучитись до суботника, який буде насичений різноманітними подіями. Зареєструватись на благодійну подію можна за посиланням.

Простір міського садівництва “Розсадник” – небайдужі мешканці, волонтери та члени ініціативних організацій розбудовують більше року.  Зустрічі проводитимуться у рамках Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”. 

У програмі заходу:

  • 11:00 — 14:00 — догляд за городом: учасники будуть прополювати грядки та стежки, розсаджувати багаторічні рослини, посіємо зеленину на осінь;
  • 14:00 —16:00 — відбудеться творча сесію з виготовлення виробів з глини від ініціативи Ліпка-Здибка. (Кількість учасників цієї події обмежена. Участь у майстер-класі можуть брати тільки дорослі);
  • 16:00 — 17:30 — чергова зустріч книжкового клубу за модерації Діани Попфалуші, під час якого учасники зможуть обговорити книгу Білла Гейтса “Як відвернути кліматичну кризу”.

Нагадаємо, в парку “Залізна вода” розбудовують простір міського садівництва та городництва “Розсадник”. Спільними зусиллями ініціативних організацій, небайдужих мешканців і міської влади вдалося розчистити територію, змайструвати на ній грядки та виростити перший врожай.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Озеро на Новому Львові очищують від сміття

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ