У Сихівському районі хочуть звести 20-поверховий будинок

Опубліковано:

Поблизу сихівського мосту, планують збудувати житлову 20-поверхівку. Про це повідомив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев під час засідання виконавчого комітету ЛМР 21 червня. 

Йдеться про нове будівництво багатофункційної будівлі з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення, житлом у верхніх поверхах та підземною автостоянкою. 

«Цей проєкт аргументували архітектори як локальний акцент, адже у цьому місці є перетин рухів громадського транспорту, відповідні зупинки. Навпроти також є високий офісний центр», – зазначив Антон Коломєйцев.

Загалом будинок основною масою розміщений в межах 10-12 поверхів, але терасований об’єм, на якому поверхи скорочуються, сягає 20 поверхів. У перших двох поверхах будуть комерційні та громадські приміщення. Загалом у комплексі зможуть розмістити 87 квартир та 78 паркомісць у підземному паркінгу. Також в будівлі облаштують укриття на 400 осіб.

«Також ми отримали гарантійний лист щодо розміщення дитячого дошкільного закладу. Забудовники готові профінансувати розвиток міської інфраструктури в розмірі, який діяв згідно інвестиційних зобов’язань до 2020 року», – пояснив головний архітектор Львова.Нагадаємо, що на Сихові, на вул. Навроцького, 1, хочуть збудувати новий апарт-готель із вбудованими приміщеннями громадського призначення, даховою котельнею та підземним паркінгом. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ліквідація Палацу ігрових видів спорту у Львові: новий крок до ефективного управління

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ