У суботу відбулося друге змагання Ліги D серед директорів закладів освіти

Опубліковано:
Фото: ЛМР

Цього разу освітяни Львова визначали найсильніших у грі в настільний теніс. Індивідуальні матчі  знову провелись у Сихівському районі на шкільному спортивному комплексі “Мандаринка”, що біля школи №95.

До фіналу за підсумком відбіркових ігор вийшли Володимир Божейко, директор школи №41, та Михайло Кремінь, директор НВК “Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей”. 

До слова, обидва фіналісти є представниками закладів Шевченківського району, які грали в одній команді в попередніх змаганнях ліги D з волейболу, назва якої була “Шевченківські леви”.

Нагадаємо, Ліга D – це спортивні змагання, що відбуваються між директорами закладів освіти Львова з різних видів спорту. еред командних – волейбол, флорбол та спортивне орієнтування, серед індивідуальних – настільний теніс, шахи та спортивно-настільні ігри (корнхол, еластик, джаколо).

Перше командне змагання з волейболу відбулось в суботу, 16 грудня, у спортивному комплексі “Мандаринка”. Команда шкіл Сихівського району “Сихівські орли/ці” здобула перемогу та стала першим чемпіоном шкільної ліги D з волейболу.

За результатами усіх ігор спортивної ліги D буде визначено найспортивніший район Львова. Зараз лідирує Шевченківський район з 12 балами, на другому місці Сихівський район з 8 балами та третє місце посідає Личаківський район з 4 балами.

“На створення Ліги D нас надихнули діти. Вже другий рік маємо шкільні спортивні ліги з різних видів спорту для наших учнів. І ми побачили наскільки це підтримує командний дух, об’єднує дітей і їх тренерів-наставників. Таким чином, ми вирішили, що найкраще зробити так, щоб директори теж могли разом горіти спільною справою.”

Андрій Закалюк, начальник управління освіти

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ліга D: директори шкіл Сихівського району стали чемпіонами з волейболу

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ