Ліга D: директори шкіл Сихівського району стали чемпіонами з волейболу

Опубліковано:
Фото: ЛМР

У суботу, 16 грудня, на Сихові в шкільному спортивному просторі «Мандаринка» на вул. Кавалерідзе, 15, відбулися перші змагання шкільної ліги D – спортивні змагання серед директорів закладів освіти.

Команда шкіл Сихівського району «Сихівські орли/ці» здобула перемогу та стала першим чемпіоном шкільної ліги D з волейболу.

«У суботу відбулося перше змагання в рамках ліги D. Дев’ять команд грали у волейбол на спортивному комплексі «Мандаринка».  Шість команд із кожного району міста, одна команда садку Франківського району, одна команда приватної школи, а також команда управління освіти.

Після групових етапів відбувся великий фінал, де змагалися команди шкіл – «Шевченківські леви», «Світлі» та «Сихівські орли/ці». Останні в запеклій боротьбі перемогли команду «Світлі» з Личаківського району. Найкращим гравцем матчу став о. Тарас Байовський з гімназії Шептицьких.

В номінації «Дух команди» перемогли «Незламні серця» – команда директорів садків Франківського району», – повідомили в управлінні освіти.

Нагадаємо, в межах нової шкільної ліги D – змагань серед директорів шкіл і дитячих садочків Львова з різних командних та індивідуальних видів спорту. Серед командних – волейбол, флорбол та спортивне орієнтування, серед індивідуальних – настільний теніс, шахи та спортивно-настільні ігри (корнхол, еластик, джаколо). Перше командне змагання з волейболу відбулось в суботу, 16 грудня, у спортивному комплексі «Мандаринка».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Водія львівського футбольного клубу винесли вирок за побиття жінки в магазині

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ