У школі №84 розпочнуть реформу старшої школи на рік раніше за інших

Опубліковано:
Фото: школа 84

Уже в наступному році школа № 84 імені Блаженнішої Йосафати Гордашевської, що на вулиці Зубрівській, 30, розпочне пілотне впровадження реформи старшої школи. Учні цього навчального закладу на рік раніше за інших зможуть навчатися за новою 12-річною програмою замість чинної 11-річної.

Директор департаменту освіти та культури ЛМР Андрій Закалюк повідомляє, що ця школа пройшла відбір Міністерства освіти та науки України, тому її старшокласники зможуть серед перших в країні обирати профіль навчання та поглиблено вивчати обрані предмети.

“Нинішніх дев’ятикласників, які вже з наступного року хочуть навчатися в профільних класах академічних ліцеїв, запрошуємо звертатися до адміністрацій своїх шкіл і долучатися до пілоту. Ви станете єдиними випускниками 2029 року, що матиме для вас низку переваг”,

пояснив Андрій Закалюк.

За словами керівниці міського управління розвитку освіти Олесі Мандзюк, участь у пілотному проєкті дозволить учням здобути ступінь бакалавра всього за 3 роки навчання в університеті, замість звичних 4‑х, та завершити університет одночасно з однолітками.

“Старша школа охоплюватиме 3 роки навчання — в 10‑х, 11‑х та 12‑х класах учні матимуть можливість випробувати нові освітні програми, вивчати профільні набори предметів і спецкурси за вибором. Для них буде передбачений трирічний бакалаврат, тож вони завершать навчання у вишах разом зі своїми ровесниками з інших шкіл”,

додала Олеся Мандзюк.

Вона також зазначила, що учні молодших класів, які вже навчаються у цих закладах, продовжать навчання за звичною програмою. Проте з вересня першокласників до пілотних закладів освіти не набиратимуть.

До слова, на рік раніше за інших розпочнуть реформу старшої школи ще два навчальні заклади у Львові: школа “Лідер” та Лінгвістична гімназія. 

Нагадаємо, що нещодавно журналістка “Сихів.Медіа” поспілкувалася з директоркою школи №84 Єлизаветою Колесніковою. Як навчальний заклад готується до перетворення на академічний ліцей та які традиції тут бережуть — читайте за посиланням

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Це наша найсильніша сторона”: інтерв’ю з директоркою школи №13 Мартою Івановською

Сихів Медіа