У парку Івана Павла ІІ збудують нову Хресну дорогу?

Опубліковано:

Депутати міськради виділили 180 тисяч гривень на проєкт Хресної дороги у парку Івана Павла ІІ біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці.

Як тільки управління архітектури та урбаністики ЛМР отримають кошти, одразу  проведуть конкурс на виготовлення проєкту будівництва Хресної дороги. Водночас, дата проведення конкурсу – ще не визначена.

Будівництво Хресної дороги вже викликало жваву дискусію у львів’ян, адже 180 тисяч гривень –частина грошей, що були передбачені на дитячий майданчик у парку «Високий Замок».

Депутати міської ради під час сесії схвально проголосували за перерозподіл коштів. Будівництво дитмайданчика не могло бути реалізоване вчасно, тому проєкт Хресної дороги на Сихові зміг отримати бюджет.

«Депутати без обговорень і суперечок проголосували за перерозподіл коштів. Виконавці подали на сесію інформацію, що не встигають зробити все заплановане. Тому безумовно краще зробити, аніж не встигнути і не реалізувати проєкти.
Хресна дорога – це важливий проєкт для громади, тому і без жодних суперечок депутати проголосували «ЗА», –
зазначає депутат міської ради Валерій Веремчук.

Також, на думку духовенства, реалізація Хресної дороги у парку Івана Павла ІІ є суспільно важливим проєктом. Існуюча Хресна дорога знаходиться не в найкращому стані.

Як зазначає отець церкви Різдва Пресвятої Богородиці Орест Фредина, громаді потрібна Хресна дорога в парку і церква усіляко підтримуватиме реалізацію.

«Хресна дорога в парку Івана Павла ІІ безумовно потрібна. В час свят там моляться близько 1500 людей, а частина з них відвідує Хресну дорогу дуже часто. Я дуже радий, що цей проєкт може бути реалізований. На мою думку, важливо зробити Хресну дорогу, але не втручатися в екосистему, не руйнувати ландшафт і зробити її без втрат для парку».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Палац спорту на Сихові: на сесії міськради пропонують заміну – спортзал

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ