Палац спорту на Сихові: на сесії міськради пропонують заміну – спортзал

Опубліковано:
Проєкт Палац спорту Сихів, ЛМР

Величезний Палац ігрових видів спорту на Сихові вчерговий раз коригують, аби зменшити його вартість. Замість масштабного спорткомплексу з лижним спуском на даху пропонують збудувати спортзал із чотирма секціями для регбі, гандболу, баскетболу та волейболу.

Про це йшлося під час сьогоднішньої сесії Львівської міської ради.

«Зависле» питання високої вартості будівництва Палацу ігрових видів спорту вкотре підняли під час години запитань до міського голови. Про цей спорткомплекс на проспекті Червоної Калини говорять ще з кінця 2017 року, втім дотепер виділена земельна ділянка пустує і заростає чагарниками.

Депутати зауважують, що проєкт потрібно суттєво спростити до «чотирьох спортзалів», будівництво яких може обійтися всього лише у 150 млн грн.

«Проєкт, який ми затвердили і оплатили, є нереальний. Реалізувати його майже за мільярд гривень ми не зможемо, ми просто не подужаємо. Нам потрібно змінити проєкт – зробити чотири спортзали, знизити вартість до 150 мільйонів гривень і дати можливість спортивним секціям займатися. Андрію Івановичу, без вашого втручання це зробити буде неможливо», – сказав депутат міської ради Роман Федишин.

Замість Палацу ігрових видів спорту із залами для регбі, гандболу, баскетболу та волейболу, блоком адміністративно-господарських приміщень, концертним залом на 3800 місць та лижного спуску на даху на Сихові тепер пропонують просто облаштувати чотири зали для занять ігровими видами спорту.

«Так, проєкт вийшов дуже масштабний. І коли почали переходити до стадії робочих креслень, побачили певні нюанси. По-перше, це ціна, яка є непідйомною для міста навіть із залученням державного фінансування. Тому й відбувається коригування самого проєкту, щоб вийти на оптимальний варіант і все-таки наступного року почати роботи. Є також бажання уряду підтримати реалізацію цього проєкту…Однозначно за час нашої каденції треба сихівський спорткомплекс збудувати, звичайно, у більш полегшеному варіанті», – відзначив міський голова Львова.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ