У модульному містечку на Сихові облаштували чотири дитячі кімнати

Опубліковано:
ЛМР

В сихівському теплому модульному містечку облаштували 4 ігрові кімнати для дітей, де вони можуть погратись та відпочити. Кімнати для дітей створили за кошти благодійників. Про це розповіли в пресслужбі Львівської міської ради.

В дитячих просторах є шведська стінка, дитячі меблі, розвиткові іграшки тощо. Відтепер найменші мешканці містечка, а це понад 200 дітей, мають більше можливостей весело та з користю для себе проводити час. 

Придбати необхідне обладнання та облаштувати кімнати вдалось за кошти благодійників. Зокрема, 90 тисяч гривень, які витратили на кімнати в 5-му та 6-му будинках, надала організація “Право на здоров’я” (HealthRight International) в Україні. Ще дві кімнати, які розташовано у 2-му та 3-му будинках, облаштували за 100 тисяч гривень з фінансування пастора Дмитра Колесника та церкви “Осанна”.

Дитячі кімнати в 5-му, 6-му та 2-му будинках розташували на перших поверхах, адже їх передбачили для діток до 9 років. Дитячу кімнату у 3-му будинку обладнали на 2-му поверсі, тут діти віком від 10 до 14 років зможуть проводити час.

Нагадаємо, в четвертому та найбільшому на сьогодні львівському модульному містечку проживає близько 750 українців, які переїхали до Львова рятуючись від війни. Нове містечко звели для комфортного зимування переселенців, наразі його заселено уже на половину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майстерня міста 2023: якою її бачать сихівчани. Опитування.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ