У міському чатботі можна знайти дані про Пункти Незламності та заклади з резервними джерелами струму

Опубліковано:

Відтепер в львівському чатботі City Helper містяни можуть знайти актуальну інформацію щодо “Пунктів незламності” та локації з резервними джерелами струму. Про нові можливості додатка розповіли на сайті Львівської міської ради.

Перейти у City Helper можна за посиланням: https://ayko.app/city.helper та обрати один із месенджерів (Viber або Telegram).

Інформація щодо пунктів можна знайти в головному меню в розділі “Незламність та струм”, де потрібно обрати категорію “Пункти Незламності” або “Мапа струму”. У першій категорії доступна інформація про місця, де можна тимчасово залишитися, зарядити телефони та зігрітися.

“Мапа струму” – це місцевий бізнес, продуктові магазини, аптеки чи заклади харчування, де можете придбати необхідне, зарядити телефон та зігрітись. Пошук можна здійснювати серед всіх обʼєктів або шукати за категоріями закладів. Розділ створено спільно з маркетинговою агенцією Stroom Digital,” – розповіли в пресслужбі ЛМР.

Окрім адреси об’єкта, в додатку також доступна інформація про наявність укриття в закладі та роботу під час повітряної тривоги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Франка облаштують новий сквер.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ