У Львові з’явився перший мобільний бетонний завод

Опубліковано:
Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР

Сьогодні у Львові запрацював перший мобільний бетонний завод. Устаткування дозволить пришвидшити й здешевити роботи з укладання бруківки, встановлення бордюрів чи вистелення плитки в районах міста. Загальна вартість установки склала близько 2 млн.грн.

За словами директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександра Одинця, встановлений мобільний бетонно-змішувальний завод працює в автоматичному режимі, тому бетонна суміш виходить у кращій якості.

“Маємо можливість виготовляти бетонні та цементно-піщані суміші для виконання дорожніх робіт, зокрема, для облаштування бруківки, встановлення бордюрного каменю, вистелення плитки. Раніше комунальні підприємства закупляли такий матеріал, а тепер виготовляємо самі. За нашими підрахунками, це дозволить зекономити близько 20-30% вартості цих матеріалів, натомість оновлювати технічно-матеріальну базу”, – коментує чиновник.

Мобільний завод покращить не лише якість виконання ремонтних робіт, а й розвиток логістики. 

“Раніше ми розпочинали роботи капітального чи поточного ремонту на ділянці певної вулиці або хідника. Тоді машина ШРП їхала на базу приватної фірми, і оскільки був ажіотаж, вона чекала в черзі на бетон чи цементно-піщану суміш. Тепер все сконцентровано на базі, не потрібно нікуди їхати”, – додає Олександр Одинець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Львівський бетон” сплатить понад 1,3 млн грн штрафу за незаконне користування землею.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ