У Львові безготівковою оплатою скористались майже пів тисячі пасажирів

Опубліковано:

У понеділок, 5 червня, на трьох маршрутах, в яких можна здійснити безготівкову оплату у Львові, за день було 16 165 пасажирів. Скористалися безготівковою оплатою проїзду 427 львів’ян. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

З 16 165 пасажирів за проїзд готівкою розрахувались 71.9%, отримавши від водія одноразовий квиток. 25.4% – це пільговики, що скористалися ЛеоКартою. Натомість 2.6% пасажирів скористалися банківськими картками при оплаті за проїзд – це 427 осіб.

Звісно, одного дня мало, аби зробити якісь глибинні аналізи та висновки. Але вже навіть сьогодні ми можемо впевнено сказати — три міські маршрути у Львові прозорі і у нас є всі дані, скільки пасажирів було на рейсі, хто вони: пільговики чи оплачували за проїзд повністю, та яким способом вони зробили оплату. Вже сьогодні  банки почали знімати кошти, ці всі рухи ми бачимо”, — пояснює заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Є перші результати роботи контролерів, що працювали на автобусах №3А, №10, які частково курсують Сихівським районом, та №1А.  Працівники ЛКП «Львівавтодор» виявили 42 особи, які хотіли скористатися пільговим проїздом, але не мали на це підстав. Поки таких пасажирів не штрафують, але після впровадження е-квитка повністю, їм загрожуватиме штраф. Тому на підприємстві наголошують, що важливо пасажирам пільгових категорій оформити ЛеоКарт, щоб безперешкодно мати змогу користуватись правом пільгового проїзду.

Нагадаємо, впродовж усього тестового періоду безготівкової оплати проїзду на лінії маршрутів №1А, №3А та №10 працюватиме контроль ЛКП «Львівавтодор». Тестуватимуть систему орієнтовно місяць – до 30 червня. На період тестування контролери не виписуватимуть штрафний квиток пасажиру, а здійснюватимуть виключно просвітницьку діяльність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Частина сихівчан залишились без гарячої води до 13 червня

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ