У Центрі легеневого здоров’я померла породілля

Опубліковано:
Фото: khm.depo.ua

У Львові в Центрі легеневого здоров’я, який знаходиться на вул. Зеленій,477, від коронавірусу померла 36-річна породілля. Про це повідомляє Zaxid.net.

21 січня, на 16 добу після народження дитини, померла 36-річна жінка. Як відомо, породілля померла через ускладнення від Covid-19. Вагітна жінка родом із Сокальщини лікувалася у Центрі легеневого здоров’я. Дитина народилася на 32 тижні вагітності через кесарів розтин, недоношеною, але живою.

Завідувач відділення інтенсивної терапії та анестезіології Центру В’ячеслав Бондар розповів, що жінка захворіла 25 грудня, але до лікарів не зверталася, лікувалася вдома. До Центру легеневого здоров’я її госпіталізували 2 січня з високою температурою, інтоксикацією, дихальною недостатністю.

«У пацієнтки наростала дихальна недостатність і її 5 січня перевели в реанімацію. Аби полегшити стан вагітної і врятувати дитину 6 січня їй на 32 тижні вагітності зробили кесарів розтин. Після цього пацієнтку перевели на ШВЛ. На жаль, врятувати її не вдалося. 21 січня вона померла», – каже В’ячеслав Бондар.

З’ясувалось, що у жінки це були другі пологи і вона не була вакцинована.

«Вагітні входять до групи ризику і обов’язково повинні бути вакциновані, а 99% вагітних, які потрапляють до нас, не мають вакцинації. Це перше. Друге. Якщо з’ явилися симптоми хвороби, не треба сидіти вдома і чекати, що все мине, а вчасно звертатися по медичну допомогу», – додає В’ячеслав Бондар.

За словами лікаря, багатьох людей вдається врятувати, якщо вони вчасно звертаються по допомогу. Коронавірус непередбачуваний і він може викликати важкі ускладнення не лише у старших людей, а й зовсім молодих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Патрульні врятували життя 4-річному хлопчику

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ