У Центрі Довженка відбудеться благодійний концерт на підтримку ЗСУ та дитячої лікарні

Опубліковано:
Фото: Центр Довженка

У неділю, 23 червня, о 18:00 у культурно-освітньому центрі імені Олександра Довженка пройде благодійний концерт на підтримку ЗСУ та гематологічного відділення дитячої обласної лікарні. Організатори планують зібрати 200 000 гривень.

Концерт об’єднає багатьох українських виконавців і триватиме близько трьох годин. Серед них: Андріана, Заліско, Ірина Доля, Тетяна Замрій, Дует “НЕЗЛАМНІ”, Анастасія Чубинська, Шоу-театр “Шатрица”, Володимир Питель, Ватра – 80х, Ярек, Ігор Шкурпіта, Anna Laskar. Ведучим вечора буде Микола Мазепа.

“Ідеєю насамперед були дрони, тобто наші “пташки” для кількох бригад, бо постійно є запити. Зокрема це для 24 та 67 бригад. Також ще однієї рушійною силою стало бажання допомогти лікарні. Ми плануємо мінімум 20% від зібраної суми надати для підтримки гематологічного відділення та хіміотерапії дитячої обласної лікарні.”

керівниця проєкту Марта-Мар‘яна Колобич

Під час концерту також відбудеться благодійний аукціон, на якому будуть представлені унікальні лоти від українських митців. Всі виручені кошти будуть спрямовані на досягнення цілей заходу – збір 200 000 гривень.

“Серед лотів фотокартки двох зіркових фотографів – це Ярослав Баран та Микола Козлов. З авторських речей у нас також будуть представлені футболки Віктора Винника з написом “Я з України”. Також нам відправили військову амуніцію, яку ми також плануємо розіграти.”

Марта-Мар‘яна Колобич

Організатори очікують близько 500 відвідувачів, включаючи дітей з притулків та військових. Керівниця проєкту Марта-Мар’яна Колобич закликає всіх небайдужих долучитися до заходу, адже кожна гривня може врятувати життя та наблизити перемогу.

Додамо, що квиток на концерт коштуватиме 350 грн. Їх можна придбати за посиланням або безпосередньо на вході у день концерту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як в центрі соціальних послуг “Джерело” відсвяткували День захисту дітей (Фото)

Сихів Медіа