Як в центрі соціальних послуг “Джерело” відсвяткували День захисту дітей (Фото)

Опубліковано:
Фото: Центр соціальних послуг Джерело

До Дня захисту дітей у центрі “Джерело” влаштували свято для дітей, молоді та люди старшого віку, які отримують послуги у центрі. Завітали на подію також учні кількох львівських шкіл. Юлія Осим, комунікаційниця центру, розповіла нам детальніше про подію.

Свято зібрало понад 150 учасників, і територія центру соціальних послуг та реабілітації “Джерело” на Сихові перетворилася у справжню зону розваг та відпочинку. 

“Було багато дітей з різних філій, в тому числі діти з інвалідністю, а також діти з сімей, які отримують послуги в центрі. До нас також приєдналися діти з 95-98 шкіл на Сихові. Вся команда працівників “Джерела” також активно брала участь.”

На захід завітали не лише молодь. Загалом на свято у центрі прийшло близько 30 людей старшого віку.

“У нас є філія, яка допомагає людям старшого віку, надаючи послуги догляду вдома та соціальної адаптації. Літні люди, які користуються послугою адаптації, також стали учасниками заходу. У нас навіть є два колективи на соціальній адаптації – танцювальний та співочий, які виступали разом з дітьми та аніматорами.”

Йдеться про танцювальний колектив “Відлуння сердець” та хористів з “Львівської дефіляди”, які співали пісні під бандуру та разом з дітьми, батьками й аніматорами танцювали драйвові банси.

Упродовж кількох годин хлопці та дівчата разом з гостями мали змогу пограти в настільні ігри, малювати на папері, гіпсових фігурках та асфальті, навчитись плести віночки із зелені та ангелики з мотанки, пройти арттерапію. Під час активних ігор з аніматорами дітям робили аквагрим, вони долучались до майстер-класів й танців.

“Це була чудова колаборація, яка сприяла інтеграції між поколіннями – старшими, молоддю та дітьми. Всі були щасливі, ми мали різні активності, ігри, танці. 

Це був перший такий масштабний захід після реорганізації “Джерела”, яка відбулася минулого року. Сподіваємось, що будемо проводити такі заходи щороку.”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові відкрили виставку полотен, створених пацієнтами дитячого медичного центру

Сихів Медіа