У центрі національно-патріотичного виховання школярів навчають стріляти

Опубліковано:

У Сихівському районі впроваджують нові методи викладання предмету “Захист України”. Роблять це на базі центрів національно-патріотичного виховання, що працюють при навчальних закладах.

У центрі вчать дітей військової справи та домедичної допомоги. Займатися тут можуть учні восьми шкіл, що у Сихівському районі. Предмет “Захист України” наразі тут мають школярі 10-11 класів. Такі заняття у них відбувають протягом цілого дня один раз на місяць.

“Тут є клас домедичної підготовки, клас тактичної підготовки, стрільба, електронний тир, розбирання і збирання зброї. Діти по дві години в кожній локації проводять і таким чином відбувається навчання. Тут є хороші спеціалісти, гарна матеріальна база, діти не відволікаються на інші уроки”, – розповів керівник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк.

Предмет “Захист України” викладають як хлопцям, так і дівчатам. Заняття проводять інструктори із військовим досвідом. На одній із локацій дітей навчають стріляти з пневматичної гвинтівки.

Також школярі вправляються у стрільбі з навчального лазерного симулятора автомата Калашникова. Діти стріляють в спеціальний екран, де з’являються мішені, вони можуть бути рухомі або ж ні. Також тренувальна програма дозволяє виставляти відстань до цілі і обирати погоду. Інструктори зазначають, що перед початком стрільб дітей спершу навчали техніці поводження зі зброєю та правильно її тримати.

“Учні тут є до 16 години. Ми хочемо, щоб ці центри працювали для молодших дітей – учнів 8-9 класів або після уроків як гуртки. У вхідні тут можна проводити для мешканців заняття з домедичної допомоги. Хочемо, щоб кожен, хто хоче навчитися стріляти та чогось іншого міг сюди прийти і навчитися. Це зараз актуально. Насамперед ми маємо вчити дітей, але не всі дорослі це знають і вміють, а час показав, що це дуже важливо”, – зазначив Андрій Закалюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові відкрили Центр психологічної підтримки “RAZOM з тобою”

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ