На Сихові відкрили Центр психологічної підтримки “RAZOM з тобою”

Опубліковано:

Вчора, 13 вересня, на проспекті Червоної Калини 81 відкрився Центр психологічної підтримки “RAZOM з тобою”. У Центрі надаватимуть безоплатну психологічну підтримку постраждалим від війни.

Благодійний фонд “Разом для України” запроваджує програму психологічної підтримки для постраждалих від війни дітей і дорослих, які пережили тяжкі наслідки цього конфлікту. Фонд спільно з кваліфікованими психологами розробив і впровадив унікальну програму, яка призначена для надання психологічної допомоги і підтримки тим, хто залишається в Україні та потребує доступу до якісної системи психологічних консультацій. Ця програма створена з метою допомогти і подолати психологічні наслідки війни, які впливають на психіку та емоційний стан людей, що залишаються в країні.

Як розповіла виконавча директорка БФ “Разом для України” Евеліна Курілець, фахівці Центру і до цього надавали необхідну допомогу дітям, ветеранам та їхнім родинам у Львові, а відкриття самого приміщення дозволить розширити діяльність, зокрема проводити групову терапію чи подбати про діток, поки батьки отримують необхідну консультацію.

“Ми зрозуміли, що попит настільки великий, що нам потрібне приміщення, куди кожен зможе зайти, де ми зможемо проводити групову терапію, обладнати кімнату, де буде все необхідне для роботи з дітками, де є кімната для індивідуальної роботи, де кожен буде почувати себе безпечно. Навіть коли мама приходить у травмі, але вона з дитиною, то насамперед жінка турбується про своє дитя, тому ми забезпечуємо простір, де дитина зайнята з фахівцем, а мама може спокійно провести свою роботу з психологом і отримати необхідну допомогу”, – зазначила вона.

 Звертатися у Центр може кожен, хто потребує допомоги.Зараз у команді Центру працює 6 психологів. Тут є фахівці, які мають навички роботи з різними травмами у дітей, підлітків, дорослих.

“Діти, підлітки, військові, переселенці, ветерани, місцеві жителі можуть відвідувати психологічні консультації. Є індивідуальні та групові заняття, а також можливість онлайн занять. – розповідає працівниця центру Марія.

Записатися на консультацію можна заповнивши форму за посиланням –https://forms.gle/AMFzzpQFd5HeYfGU6 або за телефоном +380683853567.

Зазначимо, що такі Центри функціонують ще у декількох областях – Київській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Дніпропетровській та Харківській.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чорнобильській лікарні лікують дівчинку з раком мозку

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ