У Чорнобильській лікарні збирають 1 млн грн на аналізи для онкохворих дітей

Опубліковано:
Фото: Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр

Благодійний фонд “Таблеточки” запустив благодійний збір на аналізи дітям з онкологічними захворюваннями, які проходять лікування в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, що на вул. Дністерcька, 27. Загальна вартість регулярних досліджень на найближчі чотири місяці – 2 мільйони гривень. БФ відкрив збір – 1 мільйон гривень, а партнер фонду – IT компанія Intellias – подвоїть кожен внесок.

Щоденно три українські родини дізнаються про рак у своєї дитини, причини цього захворювання у дітей залишаються невідомими. Раннє виявлення та лікування підвищують шанси на одужання, а лабораторні аналізи є критичними для діагностики та визначення лікування. 

Західноукраїнський дитячий медичний центр, провідний у галузі дитячої онкології та гематології, надає високоспеціалізовану допомогу дітям із усієї України, виконуючи до 400 тис. аналізів на рік. Дітям з онкопатологіями щоденно роблять аналізи та проводять комплексні дослідження перед важливими медичними процедурами.

“Виконувати будь-які лабораторні дослідження без реагентів неможливо. Їхня дія полягає у реакції з біологічними зразками пацієнта. Тобто, саме реагенти визначають результат аналізів та допомагають моніторити стан пацієнта у тракті лікування, вчасно реагувати на зміни і коригувати терапію. Результати досліджень лабораторія надає медичному персоналу для прийняття важливих рішень у лікуванні пацієнтів.

Тому наявність реагентів у лабораторії Центру критично важлива для ефективного та безпечного лікування важкохворих дітей не лише Львівщини, але й з усієї України.”

в. о. генерального директора Центру дитячої медицини Роман Кізима

Під час повномасштабного вторгнення проблема нестачі фінансування лікарень стала ще більш гострою. Та діти не можуть чекати. Тому фонд “Таблеточки” відкрив банку на 1 мільйон гривень, а партнер фонду – IT компанія Intellias – подвоїть кожен внесок. І просить долучитися до збору усіх небайдужих і допомогти важкохворим дітям одужати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хірурги Чорнобильської лікарні видалили дівчинці пухлину діаметром 10 см

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ