Хлопець народився із деформованою грудною кліткою. Про це повідомляє Львівський портал.
Під час операції медики застосували новий метод для контролю болю в післяопераційному періоді – ESP–блоку (erector spinae plane block). В перекладі українською мовою – блок м’яза випрямляча хребта.
17-річний хлопець народився із деформованою грудною кліткою, проте з роками ця проблема лише погіршувалась. До фізичної вади, як правило, додаються психологічні аспекти, зазначають медики.
Батьки юнака звернулись по допомогу до медиків “Чорнобильської” лікарні. Лікарі зазначають, що вони проводять такі операції близько 15 на рік.
Медики прийняли рішення провести корекцію лійкоподібної деформації грудної клітки сучасним мініінвазивним методом за D.Nuss. Це метод коли з допомогою торакоскопічного контролю у грудну клітку, під деформацію імплантують коригуючу пластину. Відтак її залишають у такому положенні на три роки, щоб виправляти деформацію, а після закінчення цього терміну її забирають.
На наступний день після застосування методики 17-річний хлопець самостійно вставав, їв, пив, підіймався з ліжка, ходив в палаті та відділенні, при цьому мати контрольований біль. Додамо, що зазвичай після такої операції на пацієнта чекає довгий період реабілітації.Також може бути головокруття та блювання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ретро-автомобіль на районі