У Чорнобильській лікарні лікують хлопчика з розщелиною піднебіння

Опубліковано:

У Західноукраїнському дитячому медичному центрі 10-річний пацієнт лікується з розщелиною піднебіння. Хлопчик народився із вродженою вадою, проте під час огляду лікарі виявили ще фістулу (норицю) – незакрите до кінця піднебіння.

10-річний Микола народився із вродженою вадою – розщелиною піднебіння. У ранньому віці йому уже проводили хірургічне лікування. Проте хлопець потребував повторного оперативного втручання, адже з віком патологія призвела до ускладнень. Виправити дефект взялись медики Західноукраїнського дитячого медичного центру разом із турецьким фахівцем Хаканом Агіром.

“Під час огляду ми виявили у Миколки фістулу (норицю) – незакрите до кінця піднебіння. Така патологія заважає харчуванню, розвитку мовлення, підвищує ризик вушних інфекцій. Операція минула вдало, нам вдалось закрити дефект щілини, і тепер він зможе нормально їсти, говорити, дихати”, – розповів дитячий хірург Орест Лешневський.

Після складної операції хлопець вже трохи оговтався і каже, що не відчуває болю. А мама радіє, що син матиме змогу нормально рости і розвиватись.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У лікарні Святого Луки хірурги врятували чоловікові понівечену руку

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ