У Чорнобильській лікарні лікують дівчинку з раком мозку

Опубліковано:

У Західноукраїнському дитячому медичному центрі 11-річна пацієнтка лікується від раку мозку. Про своє захворювання дівчинка дізналась рік тому.

11-річна Марта раптово занедужала рік тому, у неї виявили рак мозку. Після операції дівчинку паралізувало, але лікування у Західноукраїнському медичному центрі її врятувало.

“Психологи з нами працювали, логопеди, реабілітологи. Безпосередню наші лікарі, які мають напевно, що стальні нерви. Тому що першийй період, коли Мартуся була в такому важкому стані, ми 3 місяці жили тут безвиїздно” – розповідає мати дівчинки.

На даний момент маленька пацієнтка не потребує ушпиталення і завдяки сучасній амбулаторії може пройти “одноденну” хіміотерапію.

Додамо, що у четвер, 7 вересня, у Клініці дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру відкрили амбулаторний простір. Завдяки ньому має зменшитися кількість інфекційних ускладень, які трапляються через змішування хворих на стаціонарі та тих, хто отримує “одноденну” хіміотерапію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чорнобильській лікарні відкрили амбулаторію

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ