У Чорнобильській лікарні відкрили амбулаторію

Опубліковано:

У четвер, 7 вересня, у Клініці дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру відкрили амбулаторний простір. Завдяки ньому має зменшитися кількість інфекційних ускладень, які трапляються через змішування хворих на стаціонарі та тих, хто отримує “одноденну” хіміотерапію. Про це під час відкриття простору повідомила дитячий онколог, в.о. керівника клініки дитячої онкології Христина Запоточна.

За словами лікарки, перевагою є те, що нове відділення розвантажить медперсонал. Не потрібно буде змішувати тих, хто на тривалому лікуванні і тих, хто на хіміотерапії одного дня в одному відділенні. Таким чином можна зменшити інфекційні ускладення.

“На п’ятому поверсі у нас стаціонарне відділення і тепер ми маємо амбулаторне. Ми зможемо розподілити пацієнтів: тих, хто тільки прийшов і тих, хто на хіміотерапії з низькими аналізами. Лікар приходитиме сюди, оглядатиме пацієнта і, якщо треба буде його госпіталізувати для продовження лікування, тоді він піде на оформлення і підніметься в стаціонарне відділення”, – зазначила Христина Запоточна.

Зазначимо, у сучасних та гарно облаштованих кабінетах вестимуть амбулаторний прийом пацієнтів усі фахівці Клініки. Тут проводитимуть нескладні маніпуляції хворим з онкологічними патологіями. Також у приміщенні амбулаторії зможуть отримувати “одноденну” хіміотерапію онкохворі діти, без потреби перебування у стаціонарі Клініки. Обладнана дитяча зона дозволить маленьким пацієнтам легко перенести складність очікування. Загальна вартість проєкту становить 3,2 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чорнобильській лікарні лікують хлопчика з розщелиною піднебіння

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ