У Львові відбувся фотопроєкт від Центру соціальної підтримки та партнерів “Ті, хто є”. Він розповідає історії внутрішньо переміщених українців, які пережили травми війни та опинилися у Львові.
Мета фотопроєкту – через мистецтво фотографії показати красу та силу людей. Проєкт показує, що кожна людина заслуговує на повагу та визнання незалежно від життєвих обставин.
“Цей проєкт не про їхній біль чи втрати, а про людей – про тих, хто залишився сильним попри все, про тих, хто продовжує жити, творити, мріяти.”
зазначили на своїй сторінці у facebook організатори проєкту
Участь у проєкті приймало п’ятеро людей і ці історії уособлюють тисячі інших українців, які постраждали від російської агресії, та попри все залишаються сильними.
“Як тільки вийшла, прилетіло прямо в будинок. Я не пам’ятаю як опинилась за подвір’ям, біля широкого стовбура абрикоси. До мене підійшла сусідка, побачила що нога висить на одній шкірі, одразу покликала жінку, яка працює медичною сестрою.”
Валентина, 78 років, місто Бахмут, Донецька область
“Я знаходився на 5 поверсі будинку. Влучання в дім і на мене завалився дах.”
Іван, 33 роки, місто Покровськ, Донецька область
“Доїхали до блокпоста, а на блокпосту підірвалися. Чоловік з’їхав на узбіччя, щоб дати дорогу танку. Після цього побачили світло, а далі стався вибух.”
Євгенія, 29 років, селище Новолуганське, Донецька область
“Разом з дівчиною були на дачі, вийшли на вулицю і прилетів безпілотник, і скинув бомбу. Від вибуху мої ноги висіли на кістці, а дівчина через декілька годин померла.”
Максим, 37 років, село Лупареве, Миколаївська область
“Ми з чоловіком вирішили трохи проїхатись та відпочити, бо його відпустили на декілька днів. Трохи від’їхали від міста і різко стався вибух.”
Інна, місто Красногорівка, Донецька область
“Ті, хто є” – це нагадування, що за кожною історією війни стоїть особистість, яка заслуговує на увагу не через її травми, а через те, ким вона є.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У перинатальному центрі жінка успішно народила здорового хлопчика після попередньої втрати