Тепер не лише віртуальні: почали видавати пластикові картки для виплат за вакцинацію

Опубліковано:
Фото: Zaxid.net

«Альфа-Банк» та віртуальний банк “Monobank” заявили про початок видачі пластикових карток за програмою «єПідтримка». У рамках цієї програми вакцинованим від Covid-19 виплачують по тисячі гривень. Про це повідомляє Zaxid.net.

У пресслужбі «Альфа-Банку» розповіли, що картки «єПідтримка» можна отримати у відділеннях банку вже від сьогодні, з 10 січня. Картку видаватимуть новим клієнтам, яким було недоступне оформлення цифрової картки.

Клієнти “Monobank”, які оформили віртуальну  картку «єПідтримка», можуть замовити пластикову до неї з доставкою на обране відділення «Нової пошти». Сама картка – безкоштовна, проте тариф за доставку – 50 грн. Послуга замовлення картки, за словами співзасновника “Monobank” Олега Гороховського, стане доступною з вівторка, 11 січня.

Державний «ПриватБанк» у рамках програми «єПідтримка» також планує випуск пластикових карток, повідомила його пресслужба в коментарі агенції «Інтерфакс-Україна».

Додамо, виплату в сумі 1000 грн можуть отримати ті, хто отримав дві дози вакцини від коронавірусу. Спершу держава перераховувала гроші лише на віртуальні картки. Тому послуга була недоступною для тих, у кого немає смартфона. Гроші можна буде витратити на абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал, купити квитки для мандрівок усередині країни – на внутрішні авіа- та залізничні рейси або ж купити книги. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФОПам відтермінують штрафи за відсутності касових апаратів

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ