Сихівчан, які захоплюються мистецтвом, кличуть на подію!

Опубліковано:

Фото: Олег Бабенчук 

 

Поціновувачів мистецтва запрошують відвідати публічні лекції у Центрі Шептицького, де відомі дослідники розповідають про важливі епізоди у галузі літератури, перекладу, музичного та художнього мистецтва.

18 серпня, о 16:00 музична критикиня Любов Морозова розповість про найкращу українську музику за останніх 30 років. А в п’ятницю, 20 серпня, о 16:00 перекладачка і літературознавиця Марта Госовська розкаже про те, що відбувалося в індустрії перекладу за 30 років Незалежності України.

Лекції відбудуться у Парковій аудиторії Центру Шептицького (127). Події безкоштовні, але потрібно зареєструватися.

Додамо, що дві події вже відбулися. Мистецтвознавиця Діана Клочко розповіла про сучасне художнє мистецтво, а літературознавець Ростислав Семків – про письменство та тенденції, що присутні в українській літературі. Онлайн-трансляції майбутніх та тих, які вже відбулися лекцій, можна буде переглянути згодом, на сторінці Центру Шептицького. Заходи проводять з дотриманням карантинних вимог, тому кількість місць обмежена.

Лекції відбуваються в рамках проєкту «Стипендія Шептицького», який реалізовують за підтримки Українського культурного фонду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Приходьте на урочисте підняття прапора на Сихові!

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ