Сихів – це ти. Свято для кожного сихівчанина

день
Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

26 червня о 16:00 на площі біля Центру Довженка (просп. Червоної Калини, 81) відбудеться День Сихова. Його основний задум полягає у тому, щоб бути корисним всім мешканцям району. Саме тому на святі буде дуже багато зон, де кожен зможе знайти для себе щось цінне та цікаве.

«Сихів – це ти. Це діти та дорослі, це активна діяльність і відпочинок, це спорт та творчість, це наше життя. Кожен день – це День Сихівчанина, але саме цього року організовуємо святкування 26 червня на площі перед Центром Довженка. Маємо на меті показати наш улюблений район з цікавими тематичними локаціями, такими багатогранними, яким він є насправді. Хочемо, щоб фестиваль об’єднав сихівчан задля якісного спілкування та відпочинку», – зазначає Роксолана Токарська, організаторка фестивалю.

Свято розпочнеться зі загальносихівської фізичної руханки, після якої кожен гість зможе обрати для себе іншу зону – культуру, спорт, дитячі розваги, шопінг, фудкорти та інше. А ще впродовж всього свята діятиме особлива фотозона, яка сподобається Обмежень у віці немає!

Запрошуйте друзів і гайда на свято Сихова!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місто оголосило тендер на облаштування Зеленої лінії в парку Івана Павла ІІ

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ