Озеро на Новому Львові очищують від сміття

Опубліковано:

Озеро на вулиці Тернопільській очищують від намулу та сміття.За словами голови Сихівської районної адміністрації, такі роботи на водоймі проводять вперше. Озеро почистять від сміття, очистять береги, вивезуть намул, облаштують береги та перелив.

За даними управління екології та природних ресурсів Львівської міськради, водойма одинадцялітньої давнини, розташована на вул. Тернопільській, потребує очищення від побутових відходів і укріплення берегів.

“Це невеличке озеро на Тернопільській не очищалося фактично від часу, коли з’явилось. Тобто мінімум 30 років. Тому цьогоріч передбачено 150 тисяч гривень для очищення озера від намулу і сміття, яке з роками накопичилося під водою. Мусимо провести першочергові роботи, аби озеро не перетворилось на сміттєзвалище.

Зараз тривають роботи. Попередньо спустили воду, наскільки можливо, його осушили. Зараз працює техніка. На дні знайшли навіть стару карусель”, – розповів голова Сихівської районної адміністрації Андрій Зозуля.

На водоймі заплановано:

– вивезення намулу 100 м3;

– вивезення сміття;

– підготовка ґрунту для влаштування газонів та посів газонів по берегах;

– влаштування переливу.

Відновлення водойми проводять на замовлення Сихівської районної адміністрації. Вартість робіт з покращення технічного стану та благоустрою ставка – 150 тисяч гривень.Завершити роботи планують у жовтні 2023 року.

Отримати кошти на покращення водойм вдалось, зокрема, і завдяки роботі ГО “Сихів Медіа”, адже протягом останніх років наша громадська організація неодноразово писала запити щодо водойм району, звертала увагу на відсутність актуальних паспортів для ставів та комунікувала з представниками влади і сихівчанами. За час нашої активної роботи над висвітленням проблематики водойм Сихівського району, ми реалізували інформаційний проєкт “Like Lake” – пізнай свою водойму”, головною метою якого була популяризації водойм. Більше про сихівські водойми та їхню проблематику можна прочитати за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів: Походження Сихова

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ