Сихівські вчителі стали учасниками Х Міжнародного форуму Клубу Молодого Винахідника

Опубліковано:

Х Форум Клубу Молодого Винахідника відбувся цього тижня. Львівські вчителі та наставники взяли участь у дискусіях, обговоренні практик та проблем, з якими стикаються у повсякденній роботі.

Одна з 12 львівських учасників Міжнародного форуму, координатор Клубів в Україні та керівниця простору Open Lab Олена Павлюк розповіла на панельній дискусії про практики, якими користується під час навчання у Клубах Молодого Винахідника.

Про це повідомляють в пресслжубі ЛМР.

«Уже більше року простір інноваційної освіти Lviv Open Lab співпрацює з цими міжнародними партнерами та допомагає розвивати мережу Клубів Молодого Винахідника в Україні. За цей час у Львові відкрилося уже 7 таких Клубів, де діти під наглядом наставника пізнають науку шляхом особистої участі та досвіду. Один з таких Клубів діє у Lviv Open Lab. Зараз його відвідує 50 учасників-школярів», – зазначають в пресслужбі ЛМР.

Щорічний форум організовує Центр науки «Коперник» у Варшаві і польський фонд «Школа з класом» за участі партнерів з Клубів у різних країнах. Окрім українських та польських учасників форум відвідали представники з Грузії та Вірменії.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ