Сихівське “Джерело” навчатиме, як надавати послугу раннього втручання дітям з труднощами розвитку

Опубліковано:
Центр “Джерело”

Центр “Джерело” та Дитячий фонд ООН UNICEF анонсували проєкт підготовки команд раннього втручання. Львівські організації та установи, які хочуть започаткувати послугу раннього втручання, запрошують заповнювати анкети за посиланням, аби взяти участь в навчанні.

В рамках проєкту тренінги проводитимуть сертифіковані тренери з раннього втручання з харківського благодійного фонду “Інститут раннього втручання” та навчально-реабілітаційного центру “Джерело”.

Проєкт охопить Львівську, Івано-Франківську, Тернопільську, Волинську, Черкаську, Закарпатську, Рівненську, Київську, Полтавську, Одеську, Вінницьку, Житомирську, Кіровоградську, Хмельницьку, Миколаївську, Дніпропетровську, Харківську та Запорізьку області.

“Уже під час навчання учасники зможуть розпочати надавати послугу раннього втручання, отримувати супервізійну підтримку, обмінюватися професійним досвідом з колегами з інших команд.

Одним з результатів проєкту стане створення професійної мережі фахівців/команд раннього втручання, яка стане важливою складовою у розбудові системи раннього втручання в Україні”, – зазначили в центрі “Джерело”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ядерна і хімічна загроза: що робити? В укритті на Сихові рятувальники провели лекцію.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ