Сихівчани запрошують на благодійний ярмарок

Опубліковано:

Цієї суботу, 18 червня, на вул. Глинянський Тракт, 57, відбудеться благодійний ярмарок “Weekend udoma” з нагоди відкриття Центру реінтеграції та адаптації переселенців. Завдяки розвагам, які готують організатори, ви зможете відпочити від інформаційного потоку соцмереж. Вхід та участь у воркшопах для неповнолітніх є безоплатними, а дорослим потрібно зробити благодійний внесок. Попередня реєстрація обов’язкова.

Благодійний ярмарок створений за підтримки креативної школи “What If”, ГО “Інститут суспільних ініціатив” та художньо-театральної студії “ДІ(Я)ТИ”.

На заході відбудеться відкриття Центру “Udoma”, де, окрім ярмарку, проводитимуть збір книжок для переселенців, які зараз перебувають у Польщі.

“Udoma” – центр соціальної, психологічної та гуманітарної підтримки, який створила команда ІСІ. Головна наша ціль – забезпечити соціальну та психологічну підтримку населення, в тому числі ВПО. Заради цього ми будемо організовувати різні безкоштовні заходи для дітей та дорослих. Графік зустрічей опублікуємо на наших сторінках у соцмережах” – коментує координаторка Центру, сихівчанка Галина Прядка.

На кожного охочого чекають творчі майстер-класи, акустична музика, поетичні читання, імпровізація, смачна їжа і гарно проведений час.

Зібрані кошти підуть на підтримку ЗСУ та на розвиток Креативної школи “What if” і Центру “Udoma”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розмовний клуб української мови на Сихові: як це працює.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ