Сихівчани просять збудувати школу на вул. Пасічна

Опубліковано:

Мешканці вулиць Пасічна-Зелена-Пирогівка зареєстрували петицію, аби привернути увагу до відсутності шкіл та комунальних дошкільних закладів в мікрорайоні. Громада закликає місто оголосити архітектурний конкурс на будівництво школи, адже в районі є комунальна земля призначена для будівництва навчального закладу.

За словами автора петиції, на сьогодні в районі уже зведено 10 багатоповерхівок, будується 5 багатоквартирних будинків та планується розширення житлового масиву до винниківського лісу. На сотні квартир в районі немає жодного комунального освітнього закладу, що спричиняє значні незручності мешканцям та створює додаткове навантаження на транспортне сполучення кварталу.

Петицію “За проектування та будівництво школи на вул. Пасічній в м. Львів” зареєстрували у вівторок, 23 листопада, за тиждень збору голосів е-звернення уже зібрало 239 підписів з 500 необхідних. Підтримати громаду та проголосувати можна за посиланням.

“При цьому на території є комунальна земля, призначена для будівництва школи (між стадіоном та будинками по вул. Зелена, 269М – вул. Пасічна, 175, орієнтовні координати – 49.802894943957945, 24.070383545310584) відповідно до розробленого детального плану території в цьому кварталі,” – зазначив в петиції автор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вражаюче озеленення на Пасічній: понад 5 тисяч рослин висадили на території житлового масиву. Фото.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ