Вражаюче озеленення на Пасічній: понад 5 тисяч рослин висадили на території житлового масиву. Фото

Опубліковано:

Масив “Пасічний” нетипова, з точки зору озеленення, локація. Завдяки активним сихівчанам в Сихівському районі розташувався невеликий дендрарій серед бетонних джунглів. Наталія Верба поділилась в соцмережі Фейсбук про висадку рослин на території одного з ЖК масиву.

Сихівчанка Наталія Верба розповіла про специфіку висадки рослин в житлових комплексах з підземними паркінгами та поділилась назвами рослин, які обрала для свого подвір’я:

“Особливість подвір’я в тому, що вся центральна частина зайнята підземним паркінгом. Висота грунту над ним від 1 метру до 10 см. Тому з повнорозмірними деревами на значній частині площі проблема. Для рослин є смужка трьохметрової ширини вздовж під’їздів. Великі дерева тут теж не посадиш, бо впруться людям у вікна.”

Пані Наталя розповіла, що протягом останніх двох сезонів на території ЖК на вул. Пасічна, 171 посадили 15 лип, бук червонолистий колоновидний, 2 сакури, плакучу березу, 2 плакучі верби, граб Фастігіата. Також навколо будинку багато хвойних рослин – туї, тиси, ялівці козацькі тощо. Та понад 500 багаторічних квітучих рослин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Слони та динозаври оселились в Сихівському районі. Фото.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ