Розриви між корпуси лікарні на Навроцького: відбулось обговорення змін урбаністичного плану

Опубліковано:

Відбулось громадське слухання проекту внесення змін до детального плану території у районі проектованої вул.Зеленої, вул. В.Навроцького та просп.Червоної Калини. Сихівчани обговорили можливі зміни проектного плану.

Головний архітектор проєктів Юрій Столяров зазначив, що на слуханні розглянули тільки внесення змін в районі лікарні. Під час заходу обговорили питання, які стосуються: 

  • розривів між корпусами медичного центру та їх правомірності в контексті дотримання регламентованих норм;
  • створення медичного хабу;
  • існуючих інженерних комунікацій, комунікацій водопостачання, а також можливості використання альтернативних комунікацій під час будівництва задля забезпечення безперебійності постачання води, газу та електрики; 
  • санітарно-захисних зон, відстаней та обмежень;
  • можливостей проїзду існуючими автошляхами та схем альтернативного заїзду автотранспорту;
  • червоних ліній та існуючих гаражів, які розташовані по червоних лініях, а також їх викупу у власників для будівництва проектованого проїзду.

«Спілкуючись з керівництвом лікарні, ми десь розуміємо, що лікарню потрібно розвивати, хоча б з тої точки зору, що у нас зараз непроста ситуація, враховуючи повномасштабне вторгнення. Тож потреба в наданні медичних послуг зараз тільки зростає, особливо коли різко привозять поранених і лікарні потрібно мати резервні ліжка та резерв потужностей, які б дозволили це забезпечувати», — зазначає Юрій Столяров.

Учасник Юрценюк Володимир подав пропозицію врахувати санітарні зони та інші нормативи стосовно межі приватної земельної ділянки компанії «Міра Мед» до майбутніх проєктованих будівель дотичного призначення (лікарень).

Також скорегувати розміщення будівель від межі їхньої земельної ділянки шляхом переміщення шестиповерхового корпусу на північ на відстань не менше шести метрів, відповідно до норм пожежної безпеки, таким чином, щоб об’їзд навколо цього корпусу повністю забезпечувався за рахунок комунальної земельної ділянки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дрогобицький бізнесмен на Стрийській вчинив ДТП та втік

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ