Сихівчани можуть віддати свої новорічні ялинки в Домівку врятованих тварин

Опубліковано:
kyivcity.gov.ua

У зв’язку із закінченням різдвяних свят львів’яни можуть не викидати ялинки, а віддати їх в Домівку врятованих тварин, де рослини стануть кормом для улюбленців. Сихівчани, які бажають прогодувати тваринок просять приносити ялиночки на вул. Олекси Довбуша, 24 з 10:00 до 17:00.

Також сихівчани зможуть здати хвою на утилізацію в контейнерні майданчики за адресою вул. Хоткевича – вхід в парк Святого Івана Павла II Папи Римського, поблизу церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Контейнери працюватимуть 21-22 січня, 25 січня та 28-29 січня.

“У зв‘язку із закінчення святкувань Різдвяних свят, пропонуємо Вам прийняти участь у благодійній акції “#Ялинкадлятваринки”! Для багатьох дерева стали декораціями, але ми знаємо, як можна використати їх повторно та з користю!Багато хто з мешканців Домівки врятованих тварин залюбки б поласував ними!”,- розповідає Орест Залипський, керівник Домівки врятованих тварин.

Також містяни можуть самі привезти ялинку на станцію компостування за адресою вул. Пластова,13 або в ЛКП “Зелений Львів”, за адресою вул. Замарстинівська, 167А.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Дністерській висадили 9 дерев за спонсорські кошти.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ