Сихівчани можуть придбати бутильовану воду від “Львівводоканал”

Опубліковано:
Львівводоканал

ЛМКП “Львівводоканал” запустило продаж бутильованої води із доставкою до домівок львів’ян. Воду доочищують, домінералізовують і розливають у сихівському “Центрі води” на вул. Хуторівка, 24. Сихівчани можуть придбати бутель місткістю 18,9 л за 80 грн.

Якість та безпека води відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171 “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною”, що підтверджено Протоколом випробувань № 03-10-22 від 12.10.2022 р., проведеними ЦНДЛ та лабораторією промислової токсикології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького на відповідність ДСТУ EN ISO/IEC 17025.

Сихівчани можуть особисто побачити як працює лінія доочистки та розливу води у “Центрі Води” на вул. Хуторівка, 24. “Львівводоканал” кілька місяців працювали над фізико-хімічними показниками води для її відмінного смаку та поживної цінності. За словами представників підприємства, особливістю цієї води є відсутність осаду при кип’ятінні та збереження оптимального мінерального складу.

“Питна вода з оптимальним мінеральним складом у бутлях і з доставкою – нова послуга від “Львівводоканал” уже понад 120 років забезпечує водою містян. Львів’янам пощастило мати найчистіші джерела підземних вод, та кращого бажає водопровідна мережа як у місті, так і у старих будинках та офісах. Якщо Ви потребуєте здорової та смачної води у ваше помешкання чи офіс – доставимо доочищену бутильовану води з оптимальним складом мінералів за ціною 80 грн/18,9 л. Схожа практика реалізації доочищеної води із водоматів та у бутлях є у водоканалах Німеччини і Польщі”, – прокоментували в ЛМКП “Львівводоканал”.

Для комунальних підприємства, ЦНАПів, закладів освіти та бюджетних установ і організацій діє спеціальна пропозиція.

До слова, львів’яни можуть самостійно набрати доочищену воду водоматів за ціною 1,20 грн/л у свою тару за адресою Львів, вул. Хуторівка, 24 (Центр Води) щоденно 24/7.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівчани можуть здати несправну побутову техніку в пункті збору на Жовківській.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ